fbpx
Odwiedź nasz showroom: Wrocław | Warszawa | Poznań | Gdańsk                     Zamów do domu Bezpłatne Próbki Tkanin                     Zadzwoń do doradcy: 537 802 702

Showroomy

Bielany Wrocławskie


Aleja Bielany

Showroom otwarty!
Zapraszamy.

ul. Czekoladowa 20
55-040 Bielany Wrocławskie

tel. +48 533 994 995

e-mail bielany@iwchome.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 2000
nd: 1000 – 2000

Pokaż lokalizację na mapie

Wrocław


Galeria Wnętrz Domar

Showroom otwarty!
Zapraszamy.

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

tel. +48 533 353 430

e-mail domar@iwchome.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 1800
nd: 1000 – 1600

Pokaż lokalizację na mapie

Wrocław


Galeria Giant Meble

Showroom otwarty!
Zapraszamy.

al. Aleksandra Brücknera 32/34
51-411 Wrocław

tel. +48 533 353 431

e-mail giant@iwchome.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 1800
nd: 1000 – 1500

Pokaż lokalizację na mapie

Wrocław


Cermag

Showroom otwarty!
Zapraszamy.

ul. Strzegomska 38-40
53-611 Wrocław

tel. +48 509 050 240

e-mail cermag@iwchome.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 1000 – 1900
sb: 1000 – 1600
nd: nieczynne

Pokaż lokalizację na mapie

Warszawa


Domoteka

Showroom otwarty!
Zapraszamy.

ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

tel. +48 530 994 995

e-mail domoteka@iwchome.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 1000 – 2100
sb: 1000 – 2100
nd: 1000 – 1900

Pokaż lokalizację na mapie

Warszawa – Janki


Janki Park

Showroom otwarty!
Zapraszamy.

pl. Szwedzki 3
05-090 Raszyn

tel. +48 602 444 434

e-mail janki@iwchome.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 2000
nd: 1000 – 1800

Pokaż lokalizację na mapie

Gdańsk


Galeria City Meble

Showroom otwarty!
Zapraszamy.

ul. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

tel. +48 537 994 995

e-mail gdansk@iwchome.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 2000
nd: 1000 – 1800

Pokaż lokalizację na mapie

Poznań


Galeria Polskie Meble

Showroom otwarty!
Zapraszamy.

al. Solidarności 34 lok. 2b
61-696 Poznań

tel. +48 604 082 444

e-mail poznan@iwchome.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 1000 – 2000
sb: 1000 – 2000
nd: 1000 – 1800

Pokaż lokalizację na mapie

Unia Europejska