fbpx
dla-architekta-3

Pomagamy profesjonalistom tworzyć najpiękniejsze wnętrza. Dołącz do programu partnerskiego IWC HOME i zaprojektuj przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb Twoich klientów.

Próbki tkanin

Próbki tkanin

Modele 3D

Modele 3D

Tekstury

Tekstury

Opiekun projektanta

Opiekun projektanta

Zamów wzornik z wyselekcjonowanymi tkaninami w najmodniejszych odcieniach i strukturach – do wygodnej pracy i dla najlepszego efektu końcowego.

Pobierz modele 3D mebli IWC HOME w najpopularniejszych rozszerzeniach, dzięki którym stworzysz realistyczny projekt wnętrza dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Pobierz cyfrowe odpowiedniki wyselekcjonowanych tkanin z próbnika projektanta. Odkryj najwyższej jakości mapy i używaj ich w swoich projektach wraz z modelami 3D mebli IWC HOME.

Skontaktuj się z naszym opiekunem projektanta pod adresem mail design@iwchome.pl lub telefonicznie pod numerem +48 794 355 388 i wspólnie stwórzcie idealną konfigurację mebla.

Otrzymuj jako pierwszy informacje o nowościach i wydarzeniach marki. Zapisz się do naszego newslettera projektanta i dołącz do programu.

Pokaż nam swoje wizualizacje i zdjęcia z realizacji. Oznacz profil @iwchome na Instagramie, a my udostępnimy je u siebie z oznaczeniem Twojego konta.

Unia Europejska
Odwiedź nasz showroom: Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice
Zadzwoń do doradcy: +48 530 457 457

BEZPŁATNE PRÓBKI TKANIN

Masz wątpliwości czy wybrana przez Ciebie tkanina będzie miała odpowiedni kolor? Zamów bezpłatne próbki tkanin lub skontaktuj się z naszym doradcą.

Całość zajmie Ci tylko 2 minuty!