fbpx

Tworzymy wnętrza w oparciu o komfort, balans i świadomość, że HOME IS HERE.  W naszej estetyce wykorzystujemy przytulne kolory i proste formy, z zachowaniem naturalności i minimalizmu. Projektujemy kolekcje bazujące na otulających kształtach, praktycznych rozwiązaniach i stonowanych odcieniach.

Nasze stoły i krzesła są inspirowane naturą – stworzone z myślą o trwałości, – aby najważniejsze chwile w gronie bliskich mogły być celebrowane w otoczeniu doskonałego rzemiosła.

Nieduże, nowoczesne i designerskie. Sofy z funkcją spania są idealne dla małych i średnich przestrzeni, w których życie tętni na co dzień, ale też chętnie wita nowych gości.

MARI

Różne wielkości modułów kolekcji pozwalają na skonfigurowanie idealnej sofy

COZY

Miękkie, komfortowe wezgłowie łóżka oraz przestrzeń do spania 

HOLA

Wyróżnia ją ponadczasowy design, minimalistyczna forma i ukryta funkcja spania

W ofercie IWC HOME znajdują się meble miękkie i twarde, a wśród nich kluczowe – kolekcje modułowe, dające możliwość konfiguracji wypoczynku i dostosowania wnętrza do potrzeb najbardziej wymagających domowników.

Nasza propozycja akcesoriów oferuje mieszankę wrażeń i materiałów, które zapewniają swobodę twórczą i stawiają Twoją historię na pierwszym miejscu. Dzięki nim możesz dopełnić swoje wnętrze i opowiedzieć coś nowego lub powtórzyć coś wyjątkowego.

CANDY

Poduszka dekoracyjna idealnie dopełni aranżację salonu oraz sypialni. Dodana do sofy lub łóżka przykuwa wzrok swoim kształtem i dodaje sznytu kompozycji.

CUBIST

Wazon może stanowić dekorację w postaci rzeźby lub służyć do eksponowania suszonych kwiatów i gałęzi.

CLAY

Unikatowa kolekcja wazonów wykonanych ręcznie z gliny, która będąc nakrapiana, tworzy każdy egzemplarz niepowtarzalnym.

Unia Europejska
Odwiedź nasz showroom: Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice
Zadzwoń do doradcy: +48 530 457 457

BEZPŁATNE PRÓBKI TKANIN

Masz wątpliwości czy wybrana przez Ciebie tkanina będzie miała odpowiedni kolor? Zamów bezpłatne próbki tkanin lub skontaktuj się z naszym doradcą.

Całość zajmie Ci tylko 2 minuty!