fbpx

Wierzymy, że mniej znaczy więcej. Nasz styl to przytulny minimalizm. Atmosfera wnętrz, które tworzymy jest odbierana wszystkimi zmysłami. Koi i daje poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie zaspokajając naturalną ludzką tęsknotę za pięknem. Piękno potrzebuje przestrzeni, czystej perspektywy niezakłócanej natłokiem elementów wystroju. Wierzymy, że znaleźliśmy bliską ideałowi formułę bazującą na doskonałej w swym założeniu geometrii, wyważonych proporcjach, szlachetnych surowcach i przemyślanej formie. Proces projektowy daje nam czas na sprawdzenie funkcjonalności, wymiarów i konstrukcji mebli. Dopracowany warsztat pozwala na eksperymenty z łączeniem poszczególnych komponentów mebla, które nie są widoczne dla końcowego odbiorcy, ale mają kluczowe znaczenie dla jego użytkowania. Wybór materiałów wykończeniowych i detali to moment, który wieńczy dzieło. W końcu sygnujemy je własnym nazwiskiem. W monogramie. Bo już wiecie, że mniej znaczy więcej.

Agata i Tomasz Iwaniccy, IWC HOME

Wiemy, że w kategoriach biznesowych, kilkunastoletnia obecność na rynku to dość krótki czas i nie możemy pochwalić się zdjęciami przodków na tle przedwojennego zakładu produkcyjnego. Jesteśmy najlepszym dowodem na to, że w cyklu rozwoju jednostki twórczej, nowoczesnych technologii i materiałoznawstwa, minione 15 lat to cała epoka. Stawiamy na młodość, ale z pokorą korzystamy z doświadczenia uznanych designerów. Wnosimy uśmiech i energię do każdego projektu, ale zupełnie serio podchodzimy do zobowiązania jakości. Ścigamy się z samymi sobą sprzed roku, karmiąc naszą kreatywność uczestnictwem w największych imprezach targowych, utrzymując kontakt ze światem sztuki i szeroko pojętego designu. Z niesłabnącym głodem wiedzy, gotowością sięgania po najlepszych projektantów, innowacyjnych konstruktorów, doskonałe surowce i widząc przed sobą kolejny cel – Twoją rosnącą satysfakcję, idziemy na przód. To jedyny słuszny kierunek.

Bazujemy na najlepszych materiałach, najnowszych technologiach produkcyjnych, pełnych charakteru rozwiązaniach estetycznych, przemyślanych funkcjonalnościach i z poszanowaniem czystości geometrii. Nasze projekty osadzamy w minimalistycznej, ale jednocześnie głęboko ludzkiej stylistyce, wzbogaconej zamiłowaniem do detalu, bogactwa faktur, szlachetnych tkanin i przytulnych obłości. Projektujemy meble jakich sami chcielibyśmy używać i polecamy je naszym przyjaciołom. Produkujemy z myślą o ludziach, którzy chcą cieszyć się życiem, doceniają dobry design i wiedzą, w czym czują się dobrze.

Najważniejszy jest dla nas końcowy odbiorca. Chwila, gdy otwiera drzwi swojego domu i dzieli się swoją prywatną przestrzenią z meblami IWC HOME. Chcemy budować doświadczenie harmonii Twojego wnętrza z Twoim stylem życia. Przenikania się elementów Twojego świata i naszego designu. Niezależnie od tego, gdzie i jak używasz naszych mebli – Home is here.

Unia Europejska
Odwiedź nasz showroom: Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice
Zadzwoń do doradcy: +48 530 457 457

BEZPŁATNE PRÓBKI TKANIN

Masz wątpliwości czy wybrana przez Ciebie tkanina będzie miała odpowiedni kolor? Zamów bezpłatne próbki tkanin lub skontaktuj się z naszym doradcą.

Całość zajmie Ci tylko 2 minuty!