list-ul arrow-down arrow-right arrow-left download facebook gplus pinterest search

Wieloletnie doświadczenie

w produkcji mebli

Kim jesteśmy?

IWC Home to meble wyróżniające się niepowtarzalnym charakterem, stylem i wygodą. Stworzone tak, by zaspakajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Projekty IWC Home łączą ze sobą włoski oraz skandynawski styl, nie zapominając o walorach takich jak wygoda i funkcjonalność.

Dzięki temu, że jesteśmy producentem- meble mają przystępną cenę i niedługi czas realizacji. Stosunek ceny do jakości jest dużym atutem marki.  Możemy także zaoferować modyfikacje w ramach poszczególnych modeli, a także realizacje większych zleceń dla inwestorów, deweloperów, hoteli.


IWC Home to szeroki wybór narożników, sof, foteli, zestawów wypoczynkowych, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Setki możliwości

Szerokie wachlarze tapicerek, tkanin, skór naturalnych i ekologicznych sprawiają, że każdy mebel szyty jest „na miarę” i wedle gustu swojego nabywcy

Wystarczy inspiracja

Posiadamy bazę ponad 600 (!) materiałów obiciowych do wyboru, między innymi tkanin łatwozmywalnych, plamoodpornych, wysokogatunkowych skór naturalnych oraz ekologicznych. Oferujemy ponadto szeroką gamę kolorystyczną bejc do drewna, które indywidualnie możesz dobrać do wybranych przez siebie mebli skrzyniowych.

Masz pytanie? Potrzebujesz indywidualnej porady? Żaden problem! Nasi doradcy handlowi są profesjonalistami i chętnie Ci pomogą w stworzeniu idealnego wnętrza. Odwiedź nas w najbliższym salonie IWC Meble bądź napisz: sklep@iwchome.pl. Chętnie odpowiemy. Zapraszamy!

Dbałość o każdy szczegół

W produkcji mebli IWC stosowane są materiały najwyższej jakości: pianki wysokoplastyczne, pianki HR, sprężyny, pasy, systemy do regulacji zagłówków, podłokietników. Meble sprawdzane są pod kątem wytrzymałości i ergonomii.

Z radością i ogromną pasją tworzymy meble. Jestem dumny, gdy stajemy się częścią czyjegoś domu…

Tomasz Iwanicki
Produkty Kolekcje Salony